چهارشنبه 9 فروردين 1396 Wednesday 29 March 2017 1 رجب 1438

دارالقران اهل البیت سیرجان مجهز ترین و بزرگترین کتابخانه تخصصی استان کرمان و جنوب شرق را دارا است و دانشکده علوم حدیث نیز در این مرکز قرانی ایجاد شده است.


مدیریت این مرکز قرآنی را روشندل جانباز محمد ایران نژاد عهده دار است که وی در سال 1367 درمنطقه سومار در دوران دفاع مقدس بر اثر ترکش خمپاره دو چشم خود را از دست داد و امروز به نام سرلشکر ایران نژاد در مدیریت این مرکز ایفای نقش می کند.
وی می گوید : کلاس های قرآنی در همه رشته ها و سطوح در این مرکز دایر است و در طول سال بیش از 300 نفر قرآن آموز و در تابستان بیش از یک هزار نفر فراگیر قرآن هستند.
مدیر دارالقرآن اهل البیت سیرجان گفت : کتابخانه تخصصی قرآن کریم این مرکز قرآنی بیش از 25 هزار جلد کتاب همراه با سالن های مطالعه دارد و دانشکده علوم قرآنی نیز 115 نفر دانشجوی فارغ التحصیل و در حال تحصیل دارد که این ها از بخش های جذاب و فعال دارالقرآن هستند که مردم و جوانان را جذب دارالقرآن نموده و کلاس های تفسیر قرآن همیشه با حضور اساتید برجسته استان و کشور در این مرکز دایر است.
محمد ایران نژاد افزود: این مرکز قرآنی که هنوز ساخت و ساز آن به اتمام نرسیده تاکنون با حمایت و کمک بیش از 30 میلیارد ریالی مردم و ارگانها ساخته شده و هم اکنون بیش از 3 هزار مترمربع زیر بنای ساختمانی است که محل موزه اشیاء و اسناد قدیمی سیرجان در این محل هست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پخش زنده_اینترنتی

نوروز 1396 مبارک...

گفتگو

نماد ساماندهی سایت

logo-samandehi

اوقات شرعی سیرجان (امروز)

Back to Top

Template Design:Dima Group