يكشنبه 3 بهمن 1395 Sunday 22 January 2017 23 ربیع‌الثانی 1438

به گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان، سردار رحمت الله محمدي معاون آماد و پشتيباني ناجا به همراه جانشين فرماندهي انتظامي استان كرمان همزمان با آغاز سال جديد با خانواده شهيد معطني ديدار و از آنان دلجويي کرد.

سردار محمدي در این دیدار اظهار داشت: به شهدا غبطه مي خوريم که جانشان را در دفاع از كشور و امنيت و آسايش مردم فدا كرده اند.

وی ادامه داد: خدمت به خانواده شهدا توفيقي است كه نصيب هر كس نمي شود و ما بايد شكرگذار اين توفيق عظيم باشيم.

معاون آماد و پشتيباني ناجا بيان کرد: رابطه شهيد و خدا رابطه اي ابدي و ازلي است و اجر خانواده ي شهدا در پيشگاه خداوند كمتر از شهدا نخواهد بود.

سردار محمدي در پايان خاطرنشان کرد: شهداء بر اعمال ما حاضر و ناظر هستند و اين امنيت و آرامش امروز جامعه مديون خون شهدا است.

جانشين فرمانده انتظامي استان كرمان نيز در ادامه اين ديدار طي سخناني بيان داشت: پدران و مادران شهداء افتخار اين كشور هستند.

وي با اشاره به رشادت هاي شهدا در حفظ امنيت مرزبوم كشور عزيز ايران، افزود: از خانواده معظم شهدا مي خواهيم كه براي ما دعاكنند تا رهروي خوبي براي شهدا باشيم.

گفتني است شهيد عبدالرضا معطني در سال 1351 در شهرستان سيرجان متولد شد و در سال 1372 در درگيري با اشرار مسلح در شهرستان نيك شهر استان سيستان و بلوچستان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

ناخدا شهرام منصوری مقدم، فرمانده آمادگاه ناوگان جنوبفرمانده آمادگاه ناوگان جنوب روز پنجشنبه در گفتگوی اختصاصی با سیرجان آنلاین اظهار کرد: آمادگاه نداجا سیرجان به عنوان تنها آمادگاه ناوگان جنوب، پشتیبان کلیه یگان های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بندر خرمشهر تا سواحل مکران در جنوب و بخشی از ناوگان شمال است.

کارخانه جهان فولاد سیرجان به نام سردار شهید محمدعلی الله دادی نام گذاری شد.

امام جمعه موقت سیرجان امروز در خطبه های نماز جمعه با اعلام این مطلب و ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان این حادثه افزود : این حادثه هشداری برای همگان است که مسئولین و مردم توجه جدی به ایمن سازی و استحکام در ساختمان ها و حتی منازل مسکونی و مکان های عمومی داشته باشند و سهل انگاری در این بخش به قیمت جان انسان ها تمام می شود.

سامانه پخش زنده_اینترنتی

   کلیک کنید

گفتگو

نماد ساماندهی سایت

logo-samandehi

اوقات شرعی سیرجان (امروز)

Back to Top

Template Design:Dima Group