چهارشنبه 9 فروردين 1396 Wednesday 29 March 2017 1 رجب 1438

به گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان، سردار رحمت الله محمدي معاون آماد و پشتيباني ناجا به همراه جانشين فرماندهي انتظامي استان كرمان همزمان با آغاز سال جديد با خانواده شهيد معطني ديدار و از آنان دلجويي کرد.

سردار محمدي در این دیدار اظهار داشت: به شهدا غبطه مي خوريم که جانشان را در دفاع از كشور و امنيت و آسايش مردم فدا كرده اند.

وی ادامه داد: خدمت به خانواده شهدا توفيقي است كه نصيب هر كس نمي شود و ما بايد شكرگذار اين توفيق عظيم باشيم.

معاون آماد و پشتيباني ناجا بيان کرد: رابطه شهيد و خدا رابطه اي ابدي و ازلي است و اجر خانواده ي شهدا در پيشگاه خداوند كمتر از شهدا نخواهد بود.

سردار محمدي در پايان خاطرنشان کرد: شهداء بر اعمال ما حاضر و ناظر هستند و اين امنيت و آرامش امروز جامعه مديون خون شهدا است.

جانشين فرمانده انتظامي استان كرمان نيز در ادامه اين ديدار طي سخناني بيان داشت: پدران و مادران شهداء افتخار اين كشور هستند.

وي با اشاره به رشادت هاي شهدا در حفظ امنيت مرزبوم كشور عزيز ايران، افزود: از خانواده معظم شهدا مي خواهيم كه براي ما دعاكنند تا رهروي خوبي براي شهدا باشيم.

گفتني است شهيد عبدالرضا معطني در سال 1351 در شهرستان سيرجان متولد شد و در سال 1372 در درگيري با اشرار مسلح در شهرستان نيك شهر استان سيستان و بلوچستان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

امین زند در پاسخ به این سوال رسانه سیرجان آنلاین که چرا با وجود مبارزه با سد معبر هنوز رفع این مشکل در شهر به وضعیت مطلوبی نرسیده است گفت: متاسفانه برخی از صنوف و شهروندان به حقوق سایر شهروندان و مردم احترام قائل نیستند یا آشنایی کافی به قوانین و فرهنگ شهروندی ندارند و به راحتی به حقوق دیگران تجاوز می کنند که شهرداری بر اساس قانون 55 شهرداریها، قانون صریحا سد معبر عمومي و اشغال پياده روها و استفاده غير مجاز آنها و ميدان ها و پارك ها و باغ هاي عمومي براي كسب و يا سكني و يا هر عنوان ديگري ممنوع اعلام کرده است.

فرماندار سیرجان در بازدید از مناطق مختلف روستایی و تنها سد تامین آب شرب سیرجان، سد تنگوئیه گفت : 190 رشته قنات از 351 قنات موجود در شهرستان سیرجان در اثر سیل و سیلاب اخیر از 50 تا 100 درصد خسارت دیده یا  تخریب شدند که 4 میلیارد تومان به این قنوات خسارت وارد شده است.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه سیرجان روز دوشنبه از شرکت سنگ آهن گهرزمین بازدید کرد.

سامانه پخش زنده_اینترنتی

نوروز 1396 مبارک...

گفتگو

نماد ساماندهی سایت

logo-samandehi

اوقات شرعی سیرجان (امروز)

Back to Top

Template Design:Dima Group