چهارشنبه 9 فروردين 1396 Wednesday 29 March 2017 1 رجب 1438

امین زند در پاسخ به این سوال رسانه سیرجان آنلاین که چرا با وجود مبارزه با سد معبر هنوز رفع این مشکل در شهر به وضعیت مطلوبی نرسیده است گفت: متاسفانه برخی از صنوف و شهروندان به حقوق سایر شهروندان و مردم احترام قائل نیستند یا آشنایی کافی به قوانین و فرهنگ شهروندی ندارند و به راحتی به حقوق دیگران تجاوز می کنند که شهرداری بر اساس قانون 55 شهرداریها، قانون صریحا سد معبر عمومي و اشغال پياده روها و استفاده غير مجاز آنها و ميدان ها و پارك ها و باغ هاي عمومي براي كسب و يا سكني و يا هر عنوان ديگري ممنوع اعلام کرده است.

فرماندار سیرجان در بازدید از مناطق مختلف روستایی و تنها سد تامین آب شرب سیرجان، سد تنگوئیه گفت : 190 رشته قنات از 351 قنات موجود در شهرستان سیرجان در اثر سیل و سیلاب اخیر از 50 تا 100 درصد خسارت دیده یا  تخریب شدند که 4 میلیارد تومان به این قنوات خسارت وارد شده است.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه سیرجان روز دوشنبه از شرکت سنگ آهن گهرزمین بازدید کرد.

ناخدا شهرام منصوری مقدم، فرمانده آمادگاه ناوگان جنوبفرمانده آمادگاه ناوگان جنوب روز پنجشنبه در گفتگوی اختصاصی با سیرجان آنلاین اظهار کرد: آمادگاه نداجا سیرجان به عنوان تنها آمادگاه ناوگان جنوب، پشتیبان کلیه یگان های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بندر خرمشهر تا سواحل مکران در جنوب و بخشی از ناوگان شمال است.

کارخانه جهان فولاد سیرجان به نام سردار شهید محمدعلی الله دادی نام گذاری شد.

امام جمعه موقت سیرجان امروز در خطبه های نماز جمعه با اعلام این مطلب و ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان این حادثه افزود : این حادثه هشداری برای همگان است که مسئولین و مردم توجه جدی به ایمن سازی و استحکام در ساختمان ها و حتی منازل مسکونی و مکان های عمومی داشته باشند و سهل انگاری در این بخش به قیمت جان انسان ها تمام می شود.

طي دو سال اخير بیش از 55 میلیارد تومان طرح عمران شهری در سیرجان اجرایی شده و يا در حال اجرا است.

حضور مردم در مراسم 9 دی بیانگر نفرت از جریان فتنه و دفاع از نظام اسلامی است.

محمد ایران نژاد مدیر پرتال سیرجان آنلاین گفت: این طرح با هدف ارائه اخبار صوتی و تصویری سیرجان به صورت زنده بر بستر اینترنت به مخاطبان ارائه می شود.

کار برداشت محضول زعفران از 83 هکتار مزارع این گیاه دارویی در شهرستان سیرجان پایان یافت.

به گزارش سیرجان آنلاین و به نقل از خبرگزاری میزان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان بر سامان دهی واحدهای صنفی بازار مهیاشهر سیرجان تاکید کرد و گفت: متصدی واحد صنفی که اقدام به عرضه کالای قاچاق می کند باید بداند در پرتو به دست آوردن سود ظاهری موجب بیکاری، بسیار از هموطنان می شود.

Back to Top

Template Design:Dima Group