يكشنبه 8 اسفند 1395 Sunday 26 February 2017 29 جمادی‌الاول 1438

فرماندار سیرجان در بازدید از مناطق مختلف روستایی و تنها سد تامین آب شرب سیرجان، سد تنگوئیه گفت : 190 رشته قنات از 351 قنات موجود در شهرستان سیرجان در اثر سیل و سیلاب اخیر از 50 تا 100 درصد خسارت دیده یا  تخریب شدند که 4 میلیارد تومان به این قنوات خسارت وارد شده است.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه سیرجان روز دوشنبه از شرکت سنگ آهن گهرزمین بازدید کرد.

ناخدا شهرام منصوری مقدم، فرمانده آمادگاه ناوگان جنوبفرمانده آمادگاه ناوگان جنوب روز پنجشنبه در گفتگوی اختصاصی با سیرجان آنلاین اظهار کرد: آمادگاه نداجا سیرجان به عنوان تنها آمادگاه ناوگان جنوب، پشتیبان کلیه یگان های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بندر خرمشهر تا سواحل مکران در جنوب و بخشی از ناوگان شمال است.

کارخانه جهان فولاد سیرجان به نام سردار شهید محمدعلی الله دادی نام گذاری شد.

امام جمعه موقت سیرجان امروز در خطبه های نماز جمعه با اعلام این مطلب و ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان این حادثه افزود : این حادثه هشداری برای همگان است که مسئولین و مردم توجه جدی به ایمن سازی و استحکام در ساختمان ها و حتی منازل مسکونی و مکان های عمومی داشته باشند و سهل انگاری در این بخش به قیمت جان انسان ها تمام می شود.

طي دو سال اخير بیش از 55 میلیارد تومان طرح عمران شهری در سیرجان اجرایی شده و يا در حال اجرا است.

حضور مردم در مراسم 9 دی بیانگر نفرت از جریان فتنه و دفاع از نظام اسلامی است.

محمد ایران نژاد مدیر پرتال سیرجان آنلاین گفت: این طرح با هدف ارائه اخبار صوتی و تصویری سیرجان به صورت زنده بر بستر اینترنت به مخاطبان ارائه می شود.

کار برداشت محضول زعفران از 83 هکتار مزارع این گیاه دارویی در شهرستان سیرجان پایان یافت.

به گزارش سیرجان آنلاین و به نقل از خبرگزاری میزان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان بر سامان دهی واحدهای صنفی بازار مهیاشهر سیرجان تاکید کرد و گفت: متصدی واحد صنفی که اقدام به عرضه کالای قاچاق می کند باید بداند در پرتو به دست آوردن سود ظاهری موجب بیکاری، بسیار از هموطنان می شود.

امام جمعه سیرجان امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد : نقض کنندگان برجام و آمریکا بدانند که ما به تعهدات خود عمل کردیم و امروز تعهدمان از سرگیری غنی سازی صلح آمیز انرژی هسته ای است که دولت باید با قاطعیت جواب نقض کنندگان برجام را بدهد و ملت ایران هم همچنان همراه و پشتیبان دولت است.

Back to Top

Template Design:Dima Group