چهارشنبه 9 فروردين 1396 Wednesday 29 March 2017 1 رجب 1438

به گزارش سیرجان آنلاین طی مراسمی روز پنج شنبه در مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا سیرجان مراسم گرامیداشت روز نیروی دریایی و رژه نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.


در این مراسم ناخدا یکم ستاد مجید توسلی توسلی فرمانده مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان با تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفتم آذر روز نیروی دریایی گفت: امروز حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در آب های خلیج فارس باعث ثبات منطقه و بنا به گفته فرمانده معظم کل قوا رضایت ایشان را از مجموعه نیروی دریایی به دنبال داشته است.
وی با اشاره به عملیات غرورآفرین مروارید که در هفتم آذرماه سال 59 انجام و موجب ناتوانی نیروی دریایی عراق شد دلیل نامگذاری این روز عنوان کرد و در ادامه گفت: رهبری معظم در دیداری که در روزهای گذشته با فرماندهان نیروی دریایی داشتند از حضور مقتدر یگان ها و تکاوران دریایی در تامین امنیت کشتی ها در سطح بین المللی تقدیر و تشکر کردند که برای مجموعه نداجا باعث افتخار است.
ناخدا توسلی افزود: به عنوان تنها پادگان آموزشی نیروی دریایی کشور به خود میبالیم که در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول آموزش نیروی انسانی آن هستیم و با فرزندان این مرز و بوم وظیفه حراست از مرزهای آبی این مملکت به خوبی ایفا خواهیم کرد.
امام جمعه سیرجان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مجموعه نیروی دریایی سیرجان و توجه و اهمیت در برپایی مراسم مربوط به استقبال و گرامیداشت شهدا و حضور در مراسم مذهبی شهرستان قدردانی کرد و گفت: امروز فرزندان این ملت بیدار و دشمن خود را شناخته اند و این آمادگی را دارند که هر حرکت دشمن علیه نظام اسلامی را پاسخ قاطع دهند.
حجت الاسلام سیدمحمود حسینی افزود : دشمنان استکباری ملت ایران بدانند این جوانان ما امروز با وجود تحریم های ظالمانه به استقلال و خودکفایی رسیدند و اقتدار ما در این استقلال است.
در مراسم از برگزیگان و ناویان و افسران نمونه و همچنین خانوداه شهدای دریایی تجلیل و رژه گردان های نمونه برگزار شد.

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group